Новости: Группа нашего форума ВКонтакте: Гадание • Магия • Руны | VK

  • 28 Марта 2024, 18:43:47


Автор Тема: Заговор мольфара М.Нычая  (Прочитано 541 раз)

Элина Зорич

  • Глобальный модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2037
  • Репутация: 1861
  • Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич
Заговор мольфара М.Нычая
« : 19 Июля 2020, 16:02:55 »
Заговорить гостец.

"Світлий Господи! Світом киваш, двигаш, мені помагаш, стань мені до помочі, а иршеному (хрещеному) (імярек) на фалосі (здоров’ї).
Боже, поможи мені примовити все зле, заклятьби, замовити згостець сухий , гнилий чи скусу, чи з переполоху, чи з чорних очей, чи з бурих очей, чи з сивих очей, чи чоловічі, чи жіночі, чи хлопьичі, чи дівчичі, чи з удовиних, чи  упириних, чи підвіяно, чи підсипано, чи зроблено. Я вас визиваю, викликаю, з голови, з під голови, з тім’я, з під тім’я, з рота, з під рота, з очей, з під очей, з вух, з під вух, з потилиці, з під потилиці, з грудей, з під грудей, з печінок, з під печінок, з кишок, з піж кишок, з 70 суставок, з крижей, з під крижей, зі стегон,  з плечнів, з під плечнів, з підошов, з під підошов. Я тебе визиваю, викликаю. Даю тобі кішку з котьитим, свиню з пороситьим, качку з качитьим, гуску з гусьитим.
Йди собі там, де пси не бувають, сонце не доходит. Йди собі, неси собі, бери собі в сині моря, в глибокі протоки, там ти будеш піском пересипати в воді, сі куняти, в лист сі завивати. А цього хрещеного, молитвенного (імярек) лиши. Як ти найшло рано, рано тебе відсилаю. Як ти найшло в обід, в обід тя висилаю. Як ти найшло в смерк, в смерк тя відсилаю. Як ти найшло ввечері,  увечері тя відсилаю. Як ти найшло в завлеги (пізно, опівночі), в завлеги тя відсилаю. Як ти найшло вдосвіта, вдосвіта тя відсилаю. Відсилаю тебе п’ятьма пальцями, шостою долонею. Заклинаю тебе дванадцятьма церквами, дванадцятьма попами, дванадцятьма Божими святками, дванадцятьма Божими апостолами, роковинними, місячними, тижневими, від теперішньої години, від теперішньої днини. Не допускаю тобі на чверть макового зерня. Ху! Не моїм духом, а Божим духом. Не моїми словами, а Божими словами.
Від Бога вік, від мене лік. Абисти всі були чисті як Діва Пречиста. А все зле щезло, слизло, моці путері (сили), способу не мало. Амінь."

Кстати, заговор в основном языческий, христианские элементы наносные; да и под самим словом "бог" гуцулы обычно подразумевали Солнце, а не Христа.


Обратная ссылка: https://mooncatmagic.com/lechenie-zabolevaniy/116/zagovor-molbfara-m-nychaya/3166/

Элина Зорич

  • Глобальный модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2037
  • Репутация: 1861
  • Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич Элина Зорич
Re: Заговор мольфара М.Нычая
« Ответ #1 : 19 Июля 2020, 16:13:41 »
Гостец

Так в народе называют ревматизм суставов. В заговорах он выступает в подобии злого духа, живущего в темных местах. Бывает как мужского, так и женского рода, переходит в человека разными путями. Поселяется в глазах, шее, в плечах или между плеч, в мышцах, груди, сердце, жилах, мозгах, животе, костях, коленях, руках, ногах – во всем теле. Представляли гостец темным, гибким и неотступным, как тень.

«…я говорил о болезни, которую они (казаки) называют гостец и какой часто болеют. Больные этим недугом (который называется во Франции «колтуном») целый год лежат без движения, словно парализованные, чувствуя сильную боль в нервах. Они неудержимо кричат от этого. Когда минет год, в какую-то ночь им так сильно потеет голова, что утром все их волосы склеены в клок и свисают одной широким прядью, как хвост трески; с этой минуты больной чувствует себя намного лучше, а спустя несколько дней выздоравливает, будучи в лучшем здоровье, чем перед недугом. Лишь волосы выглядят ужасно, нельзя их расчесать, а когда хотел бы срезать, то жидкость, которая выделяется сквозь поры на голове, за два дня стекла бы ему на глаза и он обязательно потерял бы зрение…» (Гийом Левассер де Боплан).

«Казаков мучит своеобразная болезнь, которую лекари называют «плика», а на местном языке именуется она «пошесть». Эта болезнь, распространенная среди лошадей так же, как и среди людей, считалась неизлечимой, но благодаря перемене воздуха при переезде в другие страны было несколько случаев выздоровления. Этот недуг идет, как считается, от жесткости либо какого другого скрытого качества воды. Интересно, что она передается через половые отношения как венерическая болезнь и что иногда поражает новорожденных младенцев. Но когда дети взрослеют, они излечиваются и даже таким образом навсегда избавляются от этой болезни» (Жан Бенуа Шерер, французский дипломат, служил в Петербурге во второй половине ХVІІІ в.).