Новости: 🌼 Объявляется набор в школу Магического Травничества 🌼

 • 06 Февраля 2023, 10:04:21


Автор Тема: Заговор от пристрита  (Прочитано 1565 раз)

Eliz

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3595
 • Репутация: 1290
 • Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz
Заговор от пристрита
« : 04 Февраля 2019, 12:48:21 »
На ухо больного шепотом читают 3 раза Отче Наш потом 9 раз заговор!

"Отче наш , що єси на небесах, нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні й прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь"

Чи ти пристріт пристрочений?
Чи ти пристріт наворочений?
Чи ті ранішній чи обідній?
Чи полудневий чи вечірній?
Чи ти сонцем напечений?
Чи ти вітром нанесений?
Чи з дощу? Чи ще якогось дива?
Іди собі на болота, на черета,
Де жаби не квакають,
Де курі не кудкудакають,
Де козак коня не сідлає,
Де дівка коси не розплітає,
Згинь пропади, звідки взявсь туди і йди! Амінь

Обратная ссылка: https://mooncatmagic.com/chistki/162/-zagovor-ot-pristrita/860/
"У меня в померкшей келье — Два меча. У меня над ложем — знаки Черных дней. И струит мое веселье Два луча. То горят и дремлют маки Злых очей".

Eliz

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3595
 • Репутация: 1290
 • Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz
Re: Заговор от пристрита
« Ответ #1 : 04 Февраля 2019, 18:27:37 »
Украинские заговоры более мелодичны, читаются не громко, монотонно. В данном заговоре используется именно шепоток. На ушко шепотки творятся не прямо в ухо, а на расстоянии примерно 2-3 см (каждый энергоцентр, орган имеет свой диапазон, и чтобы достичь желаемого эффекта диапазон голоса целителя должен войти в резонанс с орагном (энергоцентром). И только при этом условии удастся "ввести" заговор (энергоинформационную программу) вовнутрь.
"У меня в померкшей келье — Два меча. У меня над ложем — знаки Черных дней. И струит мое веселье Два луча. То горят и дремлют маки Злых очей".

Eliz

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3595
 • Репутация: 1290
 • Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz
Re: Заговор от пристрита
« Ответ #2 : 05 Февраля 2019, 03:49:13 »
2. Пристрит — вид порчи, который передается при встрече, можно наткнуться и вступить в негативное место, поделку, сесть на то место, где перед этим сидел человек с сильным негативом в своем поле, в толпе людей под влиянием эмоций перенять поделку, сущность, негативную энергию. Можно попасть в геопатогенную зону.

Симптомы: ухудшение физического и психического здоровья, исчезают жизненные силы, усталость, головные боли, эмоциональные срывы.
"У меня в померкшей келье — Два меча. У меня над ложем — знаки Черных дней. И струит мое веселье Два луча. То горят и дремлют маки Злых очей".

Eliz

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3595
 • Репутация: 1290
 • Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz
Re: Заговор от пристрита
« Ответ #3 : 05 Февраля 2019, 04:01:29 »
Пристріт: способи зняття і прийоми захисту. Частина 3 - пристріт захист магія молитва ритуал.

У цій частині статті я розповім вам, шановні читачі, про прийоми захисту від негативних енергопосилов.
Прийом захисту «Одяг»
Як це не дивно, але чим більша кількість одягу надіто на людину, тим важче пробити його енергетичну оболонку іншому індивідууму. Тому, милі жінки, не розгулювати в негліже перед малознайомими людьми і не показуйтесь з голими ногами перед недолюблюють вас свекрухою. А що стосується чоловіків, то їм треба перестати ходити з оголеним торсом перед очима тещі, якщо особливої ??любові до «сина» з її боку немає.
Прийом захисту «Очі - в підлогу»
Не потрібно дивитися в очі тій людині, яка, як вам здається, «смокче» з вас енергію. Це вбереже вас від негативної (темної) енергії, що виходить від деяких людей, які називаються в народі енерговампіра. Про таких людей, що сіють скрізь негатив, ще часто кажуть: «У нього недобрий погляд». Спілкуючись з такою людиною, якщо вже дуже потрібно, наприклад, по роботі, намагайтеся дивитися на яку-небудь частину її обличчя або на верхню частину одягу, але ніяк не в очі.
«Очі - дзеркало душі», - висловили наші предки. Тим самим вони підкреслили, що можлива передача інформації енергетичного, емоційного, чуттєвого, любовного і інших планів (тобто всього того, що є в нашій душі) через погляд, а особливо, коли йде безпосередній контакт «очі - в очі».
Прийом захисту «зачарована шпилька»
Всі ми з вами знаємо з дитинства про те, що правильно підколоти шпилька захищає від пристріту. Але шпилька, крім того, що повинна бути підколоти певним чином, ще належна бути і заговорена від пристріту.

Методологія змови шпильки така:
1. Набирається склянку святої води (про святу воду я писала у другій частині цієї статті);
2. У воду опускається розстебнута шпилька головкою вниз;
3. Склянка підноситься до губ так близько, як ніби ви збираєтеся випити з нього води;
4. шепоче молитву «Отче наш» (три рази ):

«Отче наш, що єси на небесах!
Хай святиться ім'я Твоє.
Хай прийде царство твоє.
Хай буде воля Твоя,
Яко на небесі і на землі .
Хліб наш насущний дай нам днесь;
І прости нам провини наші,
Якоже і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
Але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є Царство,
І Сила, І Слава Отця і Сина і Святого Духа.
Нині і повсякчас і на віки віків.
Амінь »;

5. Далі читається молитва Миколі Угодника (теж три рази):

«Микола Угодник, Божий помічник,
Ти і в полі, Ти і в будинку, На небесах і на землі,
Поклади і збережи від усякого зла
Раба (Рабу) Божого (Божу) ... (замість крапок вимовляється хрещене ім'я людини)
Від очі чорного,
Від очі сірого,
Від очі Карого,
Від очі зеленого,
Від очі синього,
Від очі дитячого,
Від очі радісного,
Від очі ненависного »;

6. Тричі читається молитва «Ключ»:

«Це слово є утвердження і зміцнення.
Їм же стверджується і замикається.
І нічим: ні повітрям, ні бурею, ні водою
Се справа не відмикає» ;


7. Булавка дістається і кріпиться вниз головою на виворіт одягу з правого боку.
Пам'ятайте про те, що жінки повинні змити губну помаду. Також при виконанні цієї змови пані слід надіти на голову хустку і в жодному разі не виконувати змову під час місячних. І ще - змова шпильки від пристріту повинна виконувати жінка старше сорока років або чоловік старше тридцяти трьох років. А якщо ви заговорювали шпильку від пристріту не для себе, а, наприклад, для сусідки по сходовому майданчику, і вона вирішила вам віддячити - пам'ятайте, що за дану роботу не можна брати їжу, рушники, хустки й сало. Все перераховане вище є методами обережності й захисту при магічній роботі зі змовою шпильки від пристріту.
"У меня в померкшей келье — Два меча. У меня над ложем — знаки Черных дней. И струит мое веселье Два луча. То горят и дремлют маки Злых очей".

Eliz

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3595
 • Репутация: 1290
 • Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz Eliz
Re: Заговор от пристрита
« Ответ #4 : 05 Февраля 2019, 04:03:17 »
Прийом захисту від пристріту «Умивання тильною стороною долоні»
1. Щодня вранці проводите по обличчю тильною стороною долоні зверху вниз непарна кількість разів (три, п'ять, сім), не промовляючи ні слова;
2. Виходячи з будинку, встаньте на поріг обличчям до виходу і прочитайте три рази, хрестячись: «З дому виходжу, на небо подивлюся, особа хрестом перегороджений, Мати-Богородицю і Ангела-Хранителя до себе покличу, Мати-Богородиця, ходімо зі мною попереду, Ангел-Хранитель позаду, я посеред. На весь Твій день Господній щоб у раба (раби) Божого (Божої) ... (своє ім'я) удача була. Амінь. Амінь. Амінь ».
Нижче представлені поради мага і цілителя Олександра щодо захисту своєї енергетики.
Прийом захисту« Замикання контурів свого біополя »
1. Найпростішою варіацією даного захисту є перехрещення рук або ніг (а краще і рук і ніг одночасно) під час спілкування з людиною, від якого можна чекати неприємностей, або поруч з яким вам ні сіло ні впало стало дискомфортно . Перехрещуючи руки-ноги, ви замикаєте контур свого біополя, намагаючись не допустити витоку енергії (пробоїв), яку прийнято іменувати пристріту.
2. Більше сильною є захист за допомогою кільця :
2 А. Великий і вказівний пальці однієї руки з'єднуються з великим і вказівним пальцями іншої руки, утворюючи кільце, три інших пальця накладаються один на одного. Цим прийомом часто користуються жителі Китаю і країни висхідного сонця Японії. Чому б і нам, росіянам, не перейняти їхній приклад і досвід?
2 Б. Ефективним прийомом, яким зазвичай користуються йоги, є «вкладення кільця». Спочатку великий і вказівний пальці однієї руки утворюють кільце, і воно вкладається в долоню іншої руки, потім великий і вказівний пальці другої руки утворюють кільце і вкладаються в долоню першої руки. Цей цикл повторюється три рази. Зазвичай після третього разу виконує прийом людина відчуває навколо себе підвищену щільність, йому здається, що чим-то стискається голова. «Вкладення кільця» справді не тільки замикає контур біополя людини, а й у кілька разів ущільнює його.
Прийом захисту «Дзеркальна стіна»
Для виконання даного захисту уявіть себе з усіх сторін і зверху оточеним стіною з одного, двох або трьох рядів цегли. Із зовнішнього боку стіна покрита суцільним шаром дзеркал, звернених у зовнішній світ. І з якого б боку «нападник» не намагався на вас «напасть», він завжди отримає відбитий і посилений дзеркалом удару у відповідь. Цей прийом користується популярністю в усьому світі і не раз доводив свою ефективність. Застосовуючи «Дзеркальний стіну», ніколи не показуйте людині, що намагається впливати на вас негативно, що ви захищаєтеся.
Але якщо вже так вийшло, що, незважаючи на всі збудовані вами захисту, після спілкування з будь-яким людиною вам стало енергетично погано, спробуйте скористатися таким швидким і простим способом зняття негативу - тильною стороною долоні три рази злегка змочіть своє обличчя і тричі промовите: «Як вода на обличчі висохне, так і уроки мої висохнуть».
Сподіваюся, вищеописані прийоми захисту, а також способи зняття негативу, про які я розповідала здебільшого в першій і другій частинах статті, допоможуть вам, вельмишановні читачі, гармонізувати всі сторони вашого життя. Адже від душевного (енергетичного) здоров'я людини залежить і здоров'я фізичного тіла, а також успіх у коханні та бізнесі і вміння радіти самим невибагливим дрібниць життя.
"У меня в померкшей келье — Два меча. У меня над ложем — знаки Черных дней. И струит мое веселье Два луча. То горят и дремлют маки Злых очей".